Informace o dopravě

Doprava krbových kamen


Dopravu zboží zajišťujeme způsoby:

přepravní společností GEIS Parcel
přepravní společností PPL
po telefonické domluvě dopravu Kupkamna.cz s instalaci na místo.


Cena dopravy:

Balík do 50 Kg: 200 Kč

Krbová kamna Prity: Doprava zdarma

Krbová kamna ABX:
- platba dobírka: 650 Kč
- platba převodem: Doprava zdarma

Krbová kamna jiných značek:
- platba dobírka: 500 Kč
- platba převodem: Doprava zdarma


Doprava naši firmou: nacenění do 24 hod, dle vzdálenosti a typu objednávky


Podmínky pro doručení firmou PPL a Geis Parcel:


Zboží je z pravidla doručeno nadcházející pracovní den ode dne expedice, pokud není sjednáno jinak.
V pracovní dny mezi 8:00 - 18:00 probíhá rozvoz zboží. V den doručení řidič příjemci zavolá a oznámí předpokládaný čas doručení.
Při předání zásilky prosím zkontrolujte zboží. Pokud naleznete vady na obalu nebo poškození zásilky, je nutné sepsat s řidičem protokol o škodách, a to před převzetím a podepsáním přepravního listu.


Po předání a podepsání přepravního listu nebude brán ohled na reklamace tohoto charakteru dle reklamačních podmínek přepravní společnosti.


Další důležité informace:

Zboží je doručeno na paletě, která je vratná. Nezakoupili jste-li zboží i s paletou, připravte se prosím na odebrání palety řidičem přepravní společnosti.

Je nutné se připravit na zboží o vyšší hmotnosti! Řidič přepravní společnosti není povinen umístit zboží na vámi požadované místo. Obeznamte, proto prosím předem pomocníka nebo si připravte rudl, abyste byli schopni kamna přemístit.

Zvažte doručovací adresu, na chalupách, chatách a zahradních domcích se může stát, že nákladní automobil do 7,5 tuny nebude schopen zboží doručit na místo, skrz nezpevněnou cestu, nízké větve, průjezdovou šířku. Proto prosím uvažte, zdali tato doprava je pro vás správná